Turinio vartojimo ir rašymo gerinimas

 • BeeLine Reader: naudoja spalvų gradientą, kad nukreiptų jūsų akis nuo vienos eilutės pabaigos iki kitos pradžios. Šis iš pažiūros paprastas pakeitimas palengvina ir pagreitina skaitymą, nes leidžia greitai ir be pastangų pereiti tarp eilučių.

 • Read & Write for Google: siūlo daugybę galingų pagalbinių įrankių, padedančių įgyti pasitikėjimo skaitant, rašant, studijuojant ir tiriant, įskaitant tekstą į kalbą su dviejų spalvų paryškinimu, teksto ir paveikslėlio žodynus, kad pamatytumėte paaiškintų žodžių reikšmę, kalbėjimą -tekstas, žodžių numatymas, balso užrašai ir dar daugiau.

 • Co:Writer Universal: padeda rašyti gramatiškai ir naudojant konkrečios temos žodyną. Jis integruojamas su „Chrome“ naršykle, kad būtų galima nuspėti žodžius ir atpažinti kalbą beveik visur, kur rašote internete, įskaitant „Google“ diską, tinklaraščius, socialinius tinklus ir el.

 • ClaroRead: ištarkite bet kokį svetainės tekstą jį pasirinkę. Nukreipkite pelės žymeklį, kad išgirstumėte tekstą, nuorodas bei antraštes, arba spustelėkite "Play", kad išgirstumėte sakinius perskaitytus su paryškinimu.

Sumažina netvarką ir išsiblaškymą

 • Stay Focusd: yra „Google Chrome“ produktyvumo įskiepis, padedantis jums sutelkti dėmesį į darbą, ribojant laiką, kurį galite skirti laiką švaistančioms svetainėms. Išnaudojus paskirtą laiką, užblokuotos svetainės bus nepasiekiamos likusią dienos dalį.

 • MagicScroll Web Reader: kiekvieną žiniatinklio puslapį paverčia „MagicScroll“ knyga. Unikali slinkties sistema leidžia slinkti tinklalapius jų nejudinant, todėl lengviau skaityti ilgus straipsnius nesiblaškant.

Matomumo didinimas

 • Dualless: padalija jūsų naršyklės langus į du tik 2 paspaudimais. Santykį galima koreguoti pagal jūsų poreikius.

 • Color Enhancer: tinkinamas spalvų filtras, pritaikytas tinklalapiams, siekiant pagerinti spalvų suvokimą žmonėms, kurie yra dalinai akli.

Judėk pirmyn ir greičiau

 • Google Docs Quick Create: pridėkite paprastą meniu prie naršyklės juostos, kad greitai sukurtumėte naujus „Google“ disko dokumentus, skaičiuokles, pristatymus, formas ir piešinius.

 • Google Dictionary: Naudodami šį plėtinį galite: 1) Dukart spustelėję bet kurį žodį, pažiūrėti jo apibrėžimą mažame iššokančiame debesėlyje. 2) Peržiūrėti visą bet kurio žodžio ar frazės apibrėžimą naudojant įrankių juostos žodyną. 3) Saugoti surastų žodžių istoriją, kad vėliau galėtumėte juos praktikuotis.

 • Google Translate: Naršydami internete lengvai peržiūrėkite vertimus. Pažymėkite arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite teksto skiltį ir spustelėkite šalia esančią vertimo piktogramą, kad išverstumėte ją į savo kalbą. Arba, norėdami išversti visą aplankytą puslapį, naršyklės įrankių juostoje spustelėkite vertimo piktogramą.