Google for education mokykloms

Nauja! Laikinas informacijos ir įrankių, skirtų padėti mokytojams per koronaviruso (COVID-19) krizę, centras.

Renginio, skirto Google for education pristatymui 2020 04 16, įrašas

Apie Google for education (reakcija i COVID-19)

Google Classroom naudojimo gidas (mokinių pasiūlyta medžiaga)

Kaip gauti Google for Education (G Suite) paskyrą domene www.bendrasisugdymas.lt

G Suite" vartotojų sukėlimo gidas

Apie „Google for Education“

„Google for Education“ yra nemokamas nuotolinio ugdymo procesui užtikrinti reikalingų programų rinkinys. „Google for Education“ sudaro sąlygas nuolatiniam mokytojo, studentų ir tėvų bendradarbiavimui ir yra naudojamas daugiau nei 80 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

Karantino galiojimo metu, Lietuvoje nesant galimybei tęsti ugdymo proceso įprastine tvarka, kviečiame tęsti pamokas ir suburti mokinius į virtualias klases. Mūsų įrankiai Jums leis organizuoti pamokas internetu, į pagalbą galėsite pasitelkti lengvai pasiekiamas programas kaip vaizdo skambučiai, virtuali klasė bei interaktyvi lenta. Suteiksime įrankius skirtus skaičiuoti, daryti prezentacijas bei užrašams kurti. Galėsite užduoti namų darbus bei vykdyti kontrolinius ir testus, kuriuos Jūs ir Jūsų mokiniai pasieks internetu.

Tolimesni žingsniai

Šiuo metu ruošiame „Google” instruktorius, kurie padės mokytojams perimti žinias bei išmokti naudotis „Google for Education“ įrankiais.

Kviečiame peržiūrėti pirmojo seminaro mokytojams įrašą. Taip pat Google Lietuva YouTube" paskyroje rasite daugiau trumpų mokomųjų vaizdo įrašų.

Nuorodos

Visa informacija yra prieinama bei bus nuolat atnaujinama „Google for Education“ puslapyje lietuvių kalba. Kviečiame mokytojus prisijungti į Google for Education" bendruomenės grupę Facebook" tinkle. Taip pat sukūrėme dokumentų aplanką, kuriame įkėlėme trumpus vaizdo gidus apie kiekvieną įrankį bei paruošėme pradines „Google for Education“ naudojimo instrukcijas.